Letná škola – deň tretí
11.august.2021

Šport k našej základnej škole neodmysliteľne patrí, a tak sme ho nemohli vynechať ani v škole letnej. Streda sa niesla v jeho znamení. Všetky vzdelávacie aktivity na slovenskom a anglickom jazyku i matematike boli tematicky zamerané na olympijské hry – ich históriu, olympijské športy, vlajku a ďalšie symboly, dôležitosť zdravého životného štýlu a aktívneho pohybu. Po obede začala na školskom dvore Olympiáda Letnej školy. V súlade s myšlienkou "nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa" bol ocenený každý z malých športovcov, ktorých od športových hier neodradil ani nečakaný dážď.

Viac informácií a fotografií nájdete v našej FOTOGALÉRII.

O našej Letnej škole 2021 píše aj TASR.