Letná škola – deň druhý
10.august.2021

Ranný kruh venovali žiaci letnej školy rozprávaniu zážitkov z predošlého dňa. Dopoludnia si opakovali a upevňovali učivo zo slovenského jazyka, matematiky a prvouky. Nechýbal ani aktívny pohyb na školskom dvore, kde si na hodine hudobnej výchovy zatancovali a zaspievali.

Popoludnie deti strávili na vychádzke. Cestou na Gäceľ si všímali rastliny a živočíchy, v cieli vychádzky sa občerstvili, zahrali sa hry a pozorovali rieku Oravu. Napriek únave statočne zvládli aj spiatočnú cestu do školy.

Viac informácií a fotografií nájdete v našej FOTOGALÉRII.

Krásnu Veľkú noc!

-27.marec.2024