ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player


Get Adobe Flash player


 NAJNOVŠIE OZNAMY 

 

 

S hlbokým zármutkom Vám oznamujeme,

 

že nás dňa 28. 6. 2015 vo veku 44 rokov navždy opustila

 

naša kolegyňa Jarka ĽORKOVÁ .

 


Česť jej pamiatke.

 


 

 

V utorok 30. júna 2015 nás čaká vysvedčenie aa potom ...

 

 


 

PRÁZDNINOVÉ DIVY KUKUČÍNKY

 

Bližšie info po kliknutí na plagátik:

 

 


 

Podporte svoje dieťa v rozvíjaní talentu v pravidelnom tréningovom procese

a jeho výkonnostný rast

 

v triede s rozšíreným vyučovaním športovej prípravy.

 

Vaše dieťa v školskom roku 2015/2016 môže navštevovať triedu

so zameraním na:

 

- atletiku

- ľadový hokej (aj dievčatá)

- futbal

- volejbal dievčat

 

 

Bližšie informácie, kontakty a prihláška TU.



Naša škola sa zapojila do projektu

 

„Podpora polytechnickej výchovy na základných školách“

 

Viac informácií si môžete prečítať TU.

 



 

Zlato a striebro do Dolného Kubína

 

         Dubnica nad Váhom bola 13. 6. 2015 dejiskom Majstrovstiev SR v atletike dorastu jednotlivcov na dráhe, ktorého sa zúčastnili aj zástupcovia TJ Orava Dolný Kubín - Andrea Mäsiarová a vekom ešte žiačka Daniela Vojtasová - žiačka športovej triedy ZŠ M. Kukučína v Dolnom Kubíne.

         Dolnokubínčanky potvrdili kvalitu prípravy mládežníckeho kladiva dievčat v Dolnom Kubíne a pri neúčasti ďalšej nádejnej kladivárky Nikolety Ganobčíkovej obsadili zlatú a striebornú pozíciu. Zvíťazila Andrea Mäsiarová výkonom 44,08 m pred Danielou Vojtasovou (40,36 m) a Luciou Sedlárovou z Vitalu Bratislava (39,02 m).

          Daniela Vojtasová vybojovala ešte 5. miíesto vo vrhu guľou (10,45 m) a 7. miesto v hode diskom (24,35 m). Andrea Mäsiarová pridala v hode diskom 4. miesto - nepopulárnu zemiakovú medailu.

 


 


 

Vynikajúce úspechy našich žiakov

 

Olympiáda nemeckého jazykaceloštátne kolo – Bratislava - 22. 3. - 23. 3. 2015

4. miesto – kategória 1B - Martin Ošťadnický 9.E (pripravovala p. uč. Havčová)

 

Olympiáda anglického jazykaokresné kolo – 14. 1. 2015

1. miesto – kategória 1A - Tomáš Matis 7.B (pripravovala p. uč. Kováčová)

 

Matematická olympiádaokresné kolo – 21. 1. 2015, 9. 4. 2015

1. miesto - kategória Z5 - Filip Zemenčík 5.B (pripravovala p. uč. Ďurkovičová)

1. miesto – kategória Z9 - Marek Spišiak 9.D (pripravovala p. uč. Čellárová)

1. miesto - kategória Z8 - Michal Smoleň 8.D (pripravovala p. uč. Kvapilová)

 

 

Geografická olympiádaokresné kolo – 9. 2. 2015

1. miesto – kategória G - Oliver Prílepok 5.D

1. miesto – kategória F – Roman Butkaj 6.B

2. miesto – kategória F – Adriána Košarišťanová 7.B

1. miesto – kategória E – Veronika Brezoňáková 9.E

(pripravoval p. uč. Kržka)

 

Dejepisná olympiádaokresné kolo – 12. 2. 2015

2. miesto – kategória C – Erik Daniel Murgaš 9.E

(pripravoval p. uč. Rázga)

 

Basketbal žiačkyregionálne kolo 1. miesto - 27. 2. 2015