ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player



Get Adobe Flash player


Darujte 2 % z dane občianskemu združeniu KUKUČÍNKA. Bližšie info v menu "2 % Z DANE".



 NAJNOVŠIE OZNAMY 

 

 

Žiaci 7. C triedy sa v nedeľu 26. apríla 2015 zúčastnia v Bratislave

v Mlynskej doline nakrúcania ďalšieho pokračovania

dejepisnej zábavno-súťažnej relácie RTVS Daj si čas.

 

 

Držte nám palce a sledujte nás na Jednotke v termíne, ktorý upresníme už čoskoro!

 


 

BUDÚCNOSŤ ZEME je aj NAŠA BUDÚCNOSŤ!

 

 

 


 

 

Starší učia mladších

 

V piatok 27. 3. 2015 sme netradične oslávili DEŇ UČITEĽOV.

 

Niektorí starší žiaci sa na pár hodín stali učiteľmi detí z 1. stupňa našej školy.

 

Ako to dopadlo?

Prečítajte si o tom niečo v novinách /kliknite na obrázok/.

 

 

Pozrite si aj našu fotogalériu TU.

 



Pozor!

 

Na základe schváleného všeobecne záväzného nariadenia Mesta Dolný Kubín

č. 5/2015


sa mení

 

výška niektorých mesačných príspevkov

na čiastočnú úhradu nákladov na činnosť.

 

Najvýraznejšia zmena - ŠKD - bližšie informácie TU.

Poplatky v CVČ - bližšie informácie TU.

Poplatky v ŠJ - bližšie informácie TU.

 


 

Dolný Kubín reprezentovali naši atléti

 

V piatok 27.2.2015 sa prvýkrát v histórii slovenskej atletiky uskutočnili v športovej hale Elán v Bratislave celoštátne halové preteky v kategórii mladšieho a najmladšieho žiactva s názvom Hala mladších žiakov. Dolný Kubín reprezentovali žiaci športových tried Základnej školy Martina Kukučína. Našim sa naviac darilo vo vrhu guľou, keď Viviana Pajdučáková vybojovala v kategórii mladších žiačok bronzové umiestnenie.

 

 


 

Vynikajúce úspechy našich žiakov

 

Olympiáda nemeckého jazykaceloštátne kolo – Bratislava - 22. 3. - 23. 3. 2015

4. miesto – kategória 1B - Martin Ošťadnický 9.E (pripravovala p. uč. Havčová)

 

Olympiáda anglického jazykaokresné kolo – 14. 1. 2015

1. miesto – kategória 1A - Tomáš Matis 7.B (pripravovala p. uč. Kováčová)

 

Matematická olympiádaokresné kolo – 21. 1. 2015, 9. 4. 2015

1. miesto - kategória Z5 - Filip Zemenčík 5.B (pripravovala p. uč. Ďurkovičová)

1. miesto – kategória Z9 - Marek Spišiak 9.D (pripravovala p. uč. Čellárová)

1. miesto - kategória Z8 - Michal Smoleň 8.D (pripravovala p. uč. Kvapilová)

 

 

Geografická olympiádaokresné kolo – 9. 2. 2015

1. miesto – kategória G - Oliver Prílepok 5.D

1. miesto – kategória F – Roman Butkaj 6.B

2. miesto – kategória F – Adriána Košarišťanová 7.B

1. miesto – kategória E – Veronika Brezoňáková 9.E

(pripravoval p. uč. Kržka)

 

Dejepisná olympiádaokresné kolo – 12. 2. 2015

2. miesto – kategória C – Erik Daniel Murgaš 9.E

(pripravoval p. uč. Rázga)

 

Basketbal žiačkyregionálne kolo 1. miesto - 27. 2. 2015

 

 

IV. ŽIACKY PLES