ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"

 


Naše deti Vám ďakujú za 2% Vašich daní, ktoré budú môcť využiť prostredníctvom OZ Kukučínka. Viac informácií v menu vľavo (2% Z DANE).




Volejbalistky opäť víťazili!
10.apríl.2016



Severoslovenská liga starších žiačok vo volejbale pokračovala aj

v sobotu 9. 4. 2016 a naše dievčatá získali opäť dve výhry.


VK ORAVA Dolný Kubín - TJ SLAVIA Zvolen

 

3:0 (13, 22, 16)

3:0 (17, 25, 15)

 



 

Bližšie informácie TU. Viac fotografií - FOTOGALÉRIA.



ÚSPECHY  





Plavecký úspech na Veľkej cene Nových Zámkov
5.apríl.2016



Prvú aprílovú sobotu 2. 4. 2016 mladá pretekárka Karolína Salcerová

z Triatlon teamu Dolný Kubín excelentne reprezentovala mesto Dolný Kubín a našu školu na plaveckých pretekoch o Veľkú cenu Nových Zámkov.

Získala jednu zlatú, tri strieborné a jednu bronzovú medailu:

 

1. miesto: 200 m znak 2:44,10;

2. miesto: 200 m voľný spôsob 2:25,92; 50 m znak 35,02; 400 m polohové preteky 5:51,13;

3. miesto: 100 m voľný spôsob 1:06,75

 

Držíme jej palce aj v zostávajúcej časti sezóny, ktorá vyvrcholí v júni majstrovstvami Slovenska.



ÚSPECHY  





Náš úspech na okresnom kole Hviezdoslavovho Kubína
4.apríl.2016



1. apríla 2016 sa v Mestskom kultúrnom stredisku v našom meste konalo okresné kolo Hviezdoslavovho Kubína.

 

Súťaže sa zúčastnilo 16 oravských škôl.

 

Naši žiaci opäť zožali úspech vo všetkých troch kategóriách!

 

I. kategória – poézia

1. miesto: Adam Tittel

2. miesto: Natália Smoleňová

 

I. kategória – próza

2. miesto: Naďa Olexová

 

II. kategória – próza

1. miesto: Viktória Bednárová

3. miesto: Alžbeta Lujza Večereková

 

III. kategória – poézia

2. miesto: Samuel Poláček



ÚSPECHY  





Jarné halové majstrovstvá vo vrhu guľou
24.marec.2016



 

23. marca 2016 sa v našej telocvični uskutočnili

 

JARNÉ HALOVÉ MAJSTROVSTVÁ VO VRHU GUĽOU

 

 

Fotografie z tejto vydarenej akcie si môžete pozrieť v našej FOTOGALÉRII.



INFO  





Naši žiaci opäť úspešní!
14.marec.2016



Dejepisná olympiáda – okresné kolo - 9. 2. 2016 (p. uč. Rázga)

3. miesto Mordel Michal 7.B (kategória E)

 

Pytagoriáda  – okresné kolo – 8. a 9. 3. 2016

2. miesto Olexová Naďa 3.B (kategória P3, p. uč. Jurčová)

1. miesto Adamec Adam 7.C (kategória P7, p. uč. Michaligová)

3. miesto Poláček Samuel 7.C (kategória P7, p. uč. Michaligová)

 

Chemická olympiáda  – okresné kolo – 10. 3. 2016 (p. uč. Bednárová)

1. miesto Vankúšová Júlia 9.D (kategória D)



ÚSPECHY  






 

[predchádzajúca] 1 ... 79 80 81 82 [83] 84  [ďalšia]411-415 z 419


Posledné oznamy


TÝŽ(DEŇ) OTVORENÝCH DVERÍ V KUKUČÍNKE

-27.február.2024


Karneval

-10.február.2024


Rodičovská zábava

-29.január.2024


Kategórie