COVID ŠKOLSKÝ SEMAFOR od 17.5.2021
14.máj.2021

Vážení rodičia!

Ministerstvo školstva zverejnilo nové pokyny – Manuál COVID ŠKOLSKÝ SEMAFOR, ktorý je koncipovaný ako Alert (výstražný) systém a manuál odporúčaní v troch úrovniach – zelenej, oranžovej a červenej – platné od budúceho pondelka, 17. mája 2021.
Samozrejme, stále platí súčasné zaradenie nášho okresu vo farbe červenej – čo je II. stupeň varovania.
Momentálne máme v škole jednu triedu v karanténe, čo nás podľa školského semaforu zaradí do oranžovej fázy, žiaci majú byť v karanténe do 20.5.2021.

Informácie nájdete v prílohách.

Prosíme denne sledovať Vaše rodičovské kontá v EduPage a web, informácie od triednych učiteľov, veľmi rýchlo sa informácie môžu meniť!

Prílohy:

Oznam - manuál COVID ŠKOLSKÝ SEMAFOR pre ZŠ

Rozhodnutie ministra školstva, vedy, výskumu a športu od 17.5.2021

Vyhlásenie zákonného zástupu o bezinfekčnosti

Podmienky vstupu do školy