Máme víťaza!
17.november.2016

Október sa už tradične nesie v znamení súťažno-vzdelávacej aktivity Hovorme o jedle, ktorá sa tento rok konala už po štvrtý krát.

Aj naša škola sa zapojila do mnohých aktivít, ktoré boli v rámci tohto týždňa vyhlásené a vo výtvarnej súťaži Chutné maľovanie - denná téma Mlieko a mliečne výrobky od slovenských kravičiek, do ktorej sa zapojilo 340 škôl z celého Slovenska, sa Jakubko Pánik z 5. C triedy umiestnil na prvom mieste.

Jakubko tešíme sa s tebou a gratulujeme!

Slávnostné vyhodnotenie sa uskutočnilo 16. 11. 2016 v Bratislave - viac si môžete pozrieť v našej FOTOGAÉRII.

Vyhodnotenie aktivít týždňa Hovorme o jedle si môžete pozrieť aj TU.

ÚSPECHY

DEŇ MATIEK