Pobyt v Terchovej pre najúspešnejších
29.jún.2016

Najúspešnejší žiaci našej školy, ktorí nás reprezentovali na rôznych vedomostných a športových súťažiach, sa za odmenu zúčastnili dvojdňového pobytu v Terchovej (22. a 23. júna 2016).

Dočasný domov našli v príjemnom prostredí hotela Gold.

Užili si dva slnečné dni - absolvovali jazdu terchovským vláčikom, navštívili kostol sv. Cyrila a Metoda, rozhľadňu Terchovské srdce na vrchu Oblaz, vystúpili na Chleb (1646 m n. m.), kde sa do nadmorskej výšky 1494 m vyviezli lanovkou, večer strávili hrami a opekaním pri hoteli.

Tohto pobytu sa mohli zúčastniť aj vďaka finančnému príspevku občianskeho združenia Kukučínka.

Byť úspešný sa oplatí!

Viac fotografií si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII.