Prijímacie konanie do športovej triedy
9.máj.2021

Milí chlapci a dievčatá!

Ak chcete športovať, ste pohybovo zdatní, baví vás niektorý zo športov, ktoré máme v rámci športových tried od 5. ročníka u nás v škole (hokej, futbal, atletika a volejbal dievčatá), poďte medzi nás!

NEPOKÚSIŤ SA O ZMENU JE HORŠIE, AKO PREHRAŤ.

Pozrite si zaujímavé video o našich športovcoch a prihláste sa do športovej triedy, ktorú budeme otvárať pre budúcich piatakov

aj v školskom roku 2021/2022!

Žiaci, ktorí športovú triedu už navštevujú (súčasná 5.A, 6.A, 7.A, 8.A, 8.B, 9.A), novú prihlášku nepodávajú!

Vzhľadom k súčasnej situácii môžete prihlášku doručiť nasledovne:

a) oskenovať a poslať ako prílohu v správe prostredníctvom Edupage p. zástupkyni Michaligovej (ak je záujemca žiakom našej školy)

b) oskenovať a poslať mailom na michaligova@zsmkdk.sk

c) poslať poštou na: ZŠ M. Kukučína, SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín

d) osobne priniesť - vhodiť do schránky, ktorá je umiestnená pred hlavnou školskou bránou vpravo –z ulice SNP

Bližšie informácie o športovej triede si môžete prečítať TU.

Prihlášku si môžete stiahnuť TU.

POZVÁNKY

Krásnu Veľkú noc!