ZŠ Martina Kukučína
"Každé poznanie vychádza zo srdca, každé vzdelanie zo života"Prišiel k nám ujo včelárDozvedeli sme sa veľa o živote včielok, odteraz nám bude medík chutiť ešte viac.


Vyššie, rýchlejšie, silnejšieKlubáčikovia strávili krásne športové popoludnie na vynovenom atletickom štadióne.


Deň otcovKlubáčikovia nezabudli na sviatok oteckov.


Rekreačné popoludniaNaši klubáčikovia sa nevedia nasýtiť hier, veď škola hrou. :-)


Z rozprávky do rozprávkyKlubáčikovia sa presunuli do sveta rozprávok, len tak pomocou fantázie a farbičiek.


Deň rodinyPre mamičky z lásky vytvorili klubáčikovia krásne košíčky.


Až raz budem požiarnikom...Exkurzia u hasičov zaujala hlavne chlapcov. Čo ak budem raz požiarnikom?


V zdravom tele zdravý duchKlubáčikovia využívajú krásne slnečné počasie na pohybové aktivity. V škole máme nové multifunkčné ihrisko, ktoré ich nesmierne potešilo.


Deň ZemeKlubáčikovia prispeli k ozdraveniu našej planéty aj takto.


Eko vychádzka – Deň ZemeKrásne popoludnie deti strávili na náučnom chodníku Kuzmínovo. Pre niektorých to bola premiéra.


Darčeky pre ZemNaša planéta mala narodeniny, klubáčikovia jej vyrobili pár krásnych drčekov.


Karnevalová zábavaV piatok 9. februára dopoludnia sa klubáčikovia v krásnych a nápaditých maskách vyšantili dosýta a po krátkom oddychu pokračovali aj poobede v oddeleniach ŠKD.


Karneval môže začaťKlubáčikovia sa už tešia na karneval.


Druháci v školskej knižniciPríprava na vyučovanie v ŠKD môže vyzerať aj takto. V priestoroch našej školskej knižnice čítanie išlo jedna radosť.


Tvorba v zimeNaši klubáčikovia sa veru nikdy nenudia.


Výstava v MsKSKlubáčikovia si boli pozrieť tvorbu detí z materských škôl. Aj my máme šikovné ručičky, o čom vás presvedčia ukážky z našej tvorby.


Prvé zimné tvorenieDeti maľovali, lepili a tvorili zimné námety – Mikuláš, Sneh, Stromček a Vianoce, Snehuliak, Rukavičky a čiapky plné farieb.


Radosť z prvých snehových vločiekPrišiel k nám MikulášTo bolo radosti a veselosti, očakávania, čo to ten Mikuláš vo vreci má.


Pasovanie prváčikov za čitateľov našej knižniciUž aj prváčikovia sú čitateľmi našej knižnice.


Jesenné variácie v našej školeJeseň aj k nám zavítala.


Odpočinková činnosť v klubeKeď prší, nám to nevadí. Zábavu si vieme nájsť.


Dedko, babka – mesiac úcty k staršímDedko, babka, ľúbime Vás.


Jesenné všeličoJe obdobie gaštanov. Deti cez víkend kopu gaštanov nazbierali a pustili sa do tvorenia.


Švihadlová showV piatok 13. októbra klubáčikovia zažili super deň. Zaskákali si na švihadle, podliezali a preskakovali lano, niektorí nám predviedli aj škôlku na švihadle. Všetci to zvládli na jednotku, tí najmenší, ktorí ešte nevedeli, tí sa naučili.


Náučný chodník na TrninyStarší klubáčikovia sa v piatok 29. septembra zas vybrali preskúmať náučný chodník na Trniny. Niektorí tam boli prvýkrát. Určite sa tam ešte vrátime, výhľady na &dolný Kubín sú nádherné.


Vítame prváčikov – pohybové a edukačné aktivityDeti sa veľmi rady hrajú a pri hre sa vedia dokonale zabaviť a odreagovať. V piatok 29. septembra naši  najmenší klubáčikovia takto veselo strávili popoludnie za krásneho slnečného počasia.


Týždeň mobilityV mesiaci september prebiehal Týždeň mobility  a v ŠKD sa rozhodli, že pre deti pripravia zaujímavé aktivity. Starší sa vybrali na náučný chodník Kuzmínovo. A naši najmenší tiež nezaostávali a pod vedením pani vychovávateliek si vyskúšali: kreslenie dopravných značiek, dopravných prostriedkov, riešenie dopravného kvízu, súťaž v jazde na kolobežkách a bicykli, tvorbu plagátov s rôznymi dopravnými prostriedkami. Preverili si aj obratnosť v skákaní cez švihadlo a lano. Klubáčikovia predviedli, čo sa naučili na gymnastickom a futbalovom krúžku. Počasie bolo skvelé  a bolo veselo. O rok si to všetci určite radi zopakujú.