Do školy na bicykli 2021
26.september.2021

Milí rodičia, žiaci, kolegovia, priatelia školy,
pozývame Vás do kampane zameranej na podporu zdravého, bezpečného a udržateľného dochádzania žiakov, študentov či pedagógov do škôl - Do školy na bicykli 2021, ktorá sa uskutoční v dňoch

27. septembra až 8. októbra 2021

Hoci kampaň v názve hovorí o bicykloch, jej cieľom je podporiť akýkoľvek spôsob prirodzeného pohybu pri dochádzaní do školy.
Súčasťou kampane je aj súťaž o hodnotné ceny pre školy, žiakov či pedagógov v celkovo troch súťažných kategóriách - najaktívnejšia škola, najkreatívnejšia škola a pedagóg s najväčším prínosom.
V súťaži môžeme vyhrať stojany na bicykle pre školu, konzultáciu dopravného riešenia v okolí školy či vecné ceny pre žiakov aj pedagógov.
Našu školu sme už zaregistrovali, už je teraz na nás, ako sa zapojíme.

Prosíme však, kvôli bezpečnosti a ochrany bicyklov a kolobežiek: KAŽDÝ SI BUDE MUSIEŤ ZABEZPEČIŤ LANKOVÚ ZÁMKU a takto si zabezpečiť dopravný prostriedok proti odcudzeniu. Na začiatku školského roka sme zakúpili ďalšie stojany na bicykle a kolobežky, či miest bude dostatok, to uvidíme.
Prosíme všetkých žiakov, aby prísne dodržiavali pravidlá bezpečnosti pri ceste do a zo školy.

Viac informácií nájdete na sránke doskolynabicykli.sk

Tešíme sa na cyklistov a kolobežkárov. laughing

POZVÁNKY

Konzultačné hodiny