Projekt ALINO
21.október.2016

Vážení rodičia!

V tomto školskom roku sa žiaci 1. stupňa zapoja do environmentálneho projektu s názvom ALINO. Ide o projekt zameraný na zber hliníkového odpadu/potravinové vrchnáky, obaly, plechovky.../Deti dostanú domov na mesiac krabicu, do ktorej budú separovať hliníkový odpad podľa inštrukcii na www.prealina.sk. Po mesiaci odpad donesú do školy na zváženie a spracovanie. Víťazná trieda získava plagát Alina a súťaž pokračuje do konca školského roka.  Víťazná  trieda na konci školského roka  získava preplatený koncoročný výlet.

Prosíme o pomoc a spoluprácu.

Konzultačné hodiny

-15.apríl.2024